Počet položek: 0 0,00 Kč

Finský střešní asfaltový šindel - Katepal 3T hnědá

Vyberte variantu:
.
Kód:3T
Výrobce:KATEPAL
Cena s DPH : 411,64 Kč
Cena bez DPH : 340,20 Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:19 %
Původní cena s DPH:508,20 Kč
Původní cena bez DPH:420,00 Kč
Dostupnost:cca 2000 m2+ ( hnědá )
Cena za: 1 m2
Balení: 2,4 m2
Záruka výrobce: 30 let
Záruka výrobce 30let.

 

Asfaltový střešní šindel Katrilli

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - 3T černá3T je klasický pravidelný tvar obdélníku, jehož honosný vzhled umocňuje kombinace patřičné barvy a černého kameniva.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - 3T černá3T je lehká střešní krytina určená k pokrytí všech typů střech. Hodí se na malé i velké střešní plochy.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - 3T černáŠindel 3T je vhodný pro rekonstrukce starších eternitových střech, neboť je velmi lehký a nezatěžuje krov.

 

Střešní asfaltový šindel 3T je, jako celá výrobní řada firmy KATEPAL Oy, SBS modifikovaný a má celoplošné lepení.

 

Dodává  se v balení 2,4m2. Použitelný od 12° sklonu střechy. Váha cca 8,3kg/m2.

Životnost 50-60let.

Balení a pokládka střešního asfaltového šindele KATEPAL

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - 3T černáV jednom balení je 5,5 m2 plošného materiálu, ale díky překrytí se z jednoho balení asfaltového šindele vytvoří přesně 2,4 m2 hotové střechy (na nejvíce zatíženém místě jsou tři vrstvy). V každém balení je 17 šindelů o rozměru 1 x 0,33 m.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - 3T černáNominální tloušťka šindelových pásu v místě lepení je 3 mm, dle EN 544 není výrobce asfaltových šindelů povinen tento údaj uvádět, neboť sledovaným parametrem zmíněné normy je nominální hmotnost plošného materiálu šindele. Při výběru šindele, tedy není jeho tloušťka rozhodujícím parametrem, neboť jde hlavně o kvalitu asfaltové hmoty a její odolnost proti stárnutí (pro představu - oxidované šindele mají tloušťku zhruba 4 mm, ale jejich životnost je o cca polovinu nižší než u modifikovaných asfaltových šindelů, které mají tloušťky okolo 3 mm).

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - 3T černáŠindelové pásy jsou celoplošně lepící, a proto jsou opatřeny ochrannou fólií, která se při pokládce strhává. Asfaltové střešní šindele před pokládkou nezapomeňte namíchat ze 4 až 5 náhodně vybraných balení, vzhledem k přírodnímu charakteru posypového materiálu. Se samotnou pokládkou pak s namíchanými pásy začněte od středu střechy, tak ať překryjete prořezaná místa okapového pásu a postupujte směrem k okrajům střechy, po jednotlivých řadách až k vrcholu střechy.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - 3T černáKaždý pás šindele se přibíjí 4 ks hřebíků na důmyslných místech, tak ať se probíjí i další vrstvy pod samotným přibíjeným asfaltovým pásem.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - 3T černáPři výpočtu plochy střešní krytiny nezapomeňte připočítat cca 2 - 5 % na odpady.

 

Varianty zboží - Finský střešní asfaltový šindel - Katepal 3T

KATEPAL 3T hnědá

hnědá
Cena bez DPH:340,20
Cena s DPH:411,64

KATEPAL 3T černá

černá
Cena bez DPH:372,60
Cena s DPH:450,85

Potřebujete poradit ? Finský střešní asfaltový šindel - Katepal 3T

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam