Počet položek: 0 0,00 Kč

Katepal univerzální okapový a hřebenový pás ke všem typům a barvám

kliknutím zvětšíte
Katepal univerzální okapový a hřebenový pás ke všem typům a barvám
Katepal univerzální okapový a hřebenový pás ke všem typům a barvámKatepal univerzální okapový a hřebenový pás ke všem typům a barvámKatepal univerzální okapový a hřebenový pás ke všem typům a barvám
.
Kód:Univerzální okapový / hřebenový pás
Výrobce:KATEPAL
Cena s DPH : 1 626,24 Kč
Cena bez DPH : 1 344,00 Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:16 %
Původní cena s DPH:1 936,00 Kč
Původní cena bez DPH:1 600,00 Kč
Dostupnost:týden
Cena za: 1 balení
Cena za 1 balení ( 20 bm okapový pás / 12 bm hřebenový pás )

 

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Univerzální okapový / hřebenový pás (20 / 12 bm)Jedná se univerzální balení, které lze použít dvojím způsobem, a to na:

A / Okapový pás

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Univerzální okapový / hřebenový pás (20 / 12 bm)Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Univerzální okapový / hřebenový pás (20 / 12 bm)po „zalepenkování“ a oplechování střechy je nutné začít krýt střechu od okapní hrany originálním univerzálním okapovým/hřebenovým pásem, který má obrovskou výhodu ve velké prolepené styčné ploše, která tak lépe přilne k oplechování okapní hrany a nemůže tak dojít k zatečení pod šindel, zvlášť v zimním období, kdy je obtížnější odvod vody z podokapních žlabů. V 1 balení originálního okapového pásu je 20 rovinných pásů o rozměru 1 m x 0,25 m, což vystačí na pokrytí 20 bm okapní hrany (při kladení „na tupo“ vedle sebe). Tento pás je navíc předřezaný pro krytí hřebene, takže případné zbytky lze dále využít. Schéma tohoto pásu na obrázku níže.

B / Hřebenový pás

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Univerzální okapový / hřebenový pás (20 / 12 bm)Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Univerzální okapový / hřebenový pás (20 / 12 bm)po dokončení pokládky až k hřebenu střechy je nutné zakončit střechu univerzálními okapovými/hřebenovými pásy. Tyto pásy mají větší poměr modifikátoru, dají se tak lépe tvarovat a jejich rozměr a přilnavost je mnohem větší, než když se hřeben zakrývá z laloků klasického šindelového pásu, což je navíc velice pracné a finančně obdobně náročné (vzhledem k množství odpadu) jako použití univerzálních okapových/hřebenových pásů. Hřebenové pásy se získají rozdělením okapových pásů, kterých je v balení 20 kusů o rozměru 1 x 0,25 m (viz. obrázek níže), které jsou připraveny pro příčné rozdělení tak, že se z každého kusu dají vytvořit 3 menší kusy o rozměru 0,33 x 0,25 m.

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Univerzální okapový / hřebenový pás (20 / 12 bm)Těmito kusy se pak hřeben překrývá delší stranou (0,33 m) se vzájemným překryvem 5 cm a z jednoho kusu se tak získá 0,2 bm hotového hřebene, což znamená, že z balení univerzálních okapových/hřebenových pásů (20 ks po 1 m okapových pásů = 60 menších kusů po 0,33 m hřebenových pásů) se zakryje 12 bm hřebene / nároží, neboť krytí nároží je totožné. Ve své podstatě to znamená, že pokud znáte celkovou délku hřebenů a nároží, stačí jí vydělit 12 bm a zaokrouhlit na celá balení směrem nahoru.

Spotřeba:

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Univerzální okapový / hřebenový pás (20 / 12 bm)V případě použití jak na okapní hranu, tak na hřebeny a nároží se v závislosti na jejich délce řídí tímto pravidlem:
Celková délka okapových hran / 20 bm + celková délka hřebenů a nároží / 12 bm = počet balení univerzálních okapových / hřebenových pásů ( zaokrouhleno směrem nahoru na ucelená balení ).

V případě použití pouze na okapní hrany:

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Univerzální okapový / hřebenový pás (20 / 12 bm)1 balení = 20 bm

V případě použítí pouze na hřebeny a nároží:

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Univerzální okapový / hřebenový pás (20 / 12 bm)1 balení = 12 bm

 

Související zboží - Katepal univerzální okapový a hřebenový pás ke všem typům a barvám

ROCKY - bedrock red
ROCKY tvoří díky nepravidelnosti tvaru atraktivní vzhled střechy. Záruka výrobce 30let.
Cena bez DPH od:264,00
Cena s DPH od319,44
Sleva20 %

Potřebujete poradit ? Katepal univerzální okapový a hřebenový pás ke všem typům a barvám

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam