Počet položek: 0 0,0000 Kč

Lindab Rainline - (OSKR) Zábrana přelití žlabu - rovina 125 (akční barvy: TMSE, HNED, TMCE, CERN)

kliknutím zvětšíte
Zábrana přelití žlabu
Zábrana přelití žlabu Zábrana přelití žlabu 2 Lindab Rainline - (OSKR) Zábrana přelití žlabu - rovina Lindab Rainline - (OSKR) Zábrana přelití žlabu - rovina
Vyberte variantu:
Vyberte variantu:
.
Výrobce:LINDAB
Cena s DPH : 525,5635 Kč
Cena bez DPH : 434,3500 Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:15 %
Původní cena s DPH:618,3100 Kč
Původní cena bez DPH:511,0000 Kč
Záruka výrobce: 30 let
Balení:: 5 ks

Ochrana přelití je prvek užitečný v místech, kde do žlabu vtéká větší množství vody, např. z úžlabí nebo vikýře. Ochrana přelití zvládne zachytiti i zvýšený průtok a směřuje jej do žlabu.

 

Dopravné je 500,- Kč bez ohledu na odebrané množství.

 

Lindab Rainline je kompletní okapový systém vhodný pro všechny typy střech a krytiny, pro který je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž. Ocelový, žárově pozinkovaný plech s ochrannou barevnou vrstvou po obou stranách zaručuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, velmi dobrou ochranu proti korozi a přirozeně trvanlivou a přitažlivou povrchovou úpravu. Švédský okapový systém Lindab Rainline je dodáván na český trh už od roku 1993, díky své kvalitě a výjimečnosti se stal jedním z nejoblíbenějších systémů na trhu. Zvolte si i vy pro svůj dům okapový systém nejvyšší kvality.

 

Síla je v detailu…

Lindab Rainline je vyráběn plně automatizovanou technologií, za použití nejmodernějších výrobních linek. Díky tomu je zajištěna unikátní přesnost výroby jednotlivých prvků. Přesnost komponentů je podstatná pro finální sestavení okapového systéme, pro jeho 100% funkčnost a dokonalý a kompaktní vzhled celku.

 

Technologie výroby z předlakované oceli je zásadním faktorem při výběru okapového systém, veškeré prvky okapového systému Lindab Rainline jsou vyráběny ze švédského ocelového plechu tl. 0,6 – 0,7mm s povrchovou úpravou Elite. Na vstupní materiál (svitek) jsou předem naneseny veškeré ochranné vrstvy, již před tím, než se z něho začnou tvarovat jednotlivé prvky. Tato technologie zajišťuje stejnoměrné pokrytí povrchovou úpravou Elite, a to i na těžko dostupných a namáhaných místech.

 

Bez natírání 40 let

Povrch Elite v kombinaci se švédskou ocelí tvoří dokonalý celek zajišťující vysokou pevnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Elite patří mezi moderní povrchy. Povrchová úprava je obohacena o polyamidová zrna, která zvyšují mechanickou odolnost vrstvy. Okapový systém Lindab Rainline je prověřeny desítkami let v náročných klimatických podmínkách severských zemí a nejen tam, ale i v ostatních Evropských zemích si zisková stále větší oblibu díky dlouhé životnosti a bezúdržbovosti.

 

Záruka 30 let - Na kompletní okapový systém Lindab Rainline je poskytována záruka 30 let.

 

Okapy, které Vám neukradnou!

I přesto že je okapový systém Lindab Rainline vyráběn z velmi kvalitního a trvanlivého materiál, jedná se o materiál, který je na rozdíl od mědi nezajímavý pro zloděje.

 

V souladu s přírodou

V moderním světě plném nových technologií je stále důležitější mít na paměti životní prostředí. Tenkostěnný ocelový plech je materiál, který během celého svého životního cyklu nemá záporný vliv na životní prostředí. Během spotřební fáze nevylučuje žádné škodlivé látky. Materiál je recyklovatelný a prakticky všechnu ocel je možné vrátit do koloběhu a přetavit ji na nový materiál, z něhož se vyrobí další výrobky. Odpad a vliv na životní prostředí během výroby je v našich továrnách zanedbatelný. Výrobky z tenkého ocelového plechu i veškeré související výrobní procesy nezatěžují životní prostředí. Okapové systémy Lindab Rainline, tak lze bez problému využívat tam, kde se dešťová voda dále používá například pro zalévání zahrádky či na jiné účely. Voda, která proteče systémy Lindab Rainline, není kontaminována žádnými škodlivými látkami, a na rozdíl od měděných systému je systém Lindab Rainline z hlediska kontaminace vody zcela nezávadný.

Váš dotaz Lindab Rainline - (OSKR) Zábrana přelití žlabu - rovina

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace