Počet položek: 0 0,00 Kč

SBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal JAZZY červená

kliknutím zvětšíte
SBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal JAZZY
SBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal JAZZYJAZZY - červenáSBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal JAZZYSBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal JAZZYSBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal JAZZY
Vyberte variantu:
.
Kód:JAZZY
Výrobce:KATEPAL
Cena s DPH : 353,32 Kč
Cena bez DPH : 292,00 Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:20 %
Původní cena s DPH:441,65 Kč
Původní cena bez DPH:365,00 Kč
Dostupnost:cca 2000 m2+ ( červená )
Cena za: 1 m2
Balení: 3 m2
Záruka výrobce: 30 let
Originální desing včelí plástve. Záruka výrobce 30let.

 

Asfaltový střešní šindel Jazzy

 Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - Jazzy červenáŠindel Jazzy se vyznačuje tím, že se v ploše nepravidelně střídají místa na kterých více převládá buď barva černá nebo barva daného typu.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - Jazzy červenáŠindel Jazzy je nepravidelně žíhaný - prskaný šindel ve tvaru hexagonálu.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - Jazzy červenáJazzy je střešní krytina určená pro zastřešení všech střech, zvláště pak členitých.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - Jazzy červenáŠindel Jazzy vyniká velice dobře na menších i větších plochách a je tak univerzální střešní krytinou.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - Jazzy červenáJazzy je často používán jako střešní krytina pro zastřešení starších rekonstruovaných střech, neboť jeho nepravidelné žíhání minimalizuje vyniknutí nerovnosti podkladu.

 

Střešní asfaltový šindel Jazzy je, jako celá výrobní řada firmy KATEPAL Oy, SBS modifikovaný a má celoplošné lepení.

 

Dodává  se v balení 3m2. Použitelný od 12° sklonu střechy. Váha cca 8,3kg/m2.

Životnost 50-60let.

 

Balení a pokládka střešního asfaltového šindele KATEPAL

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - Jazzy červenáV jednom balení je 5,5 m2 plošného materiálu, ale díky překrytí se z jednoho balení asfaltového šindele vytvoří přesně 3 m2 hotové střechy (na nejvíce zatíženém místě jsou tři vrstvy). V každém balení je 22 šindelů o rozměru 1 x 0,32 m.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - Jazzy červenáNominální tloušťka šindelových pásu v místě lepení je 3 mm, dle EN 544 není výrobce asfaltových šindelů povinen tento údaj uvádět, neboť sledovaným parametrem zmíněné normy je nominální hmotnost plošného materiálu šindele. Při výběru šindele, tedy není jeho tloušťka rozhodujícím parametrem, neboť jde hlavně o kvalitu asfaltové hmoty a její odolnost proti stárnutí (pro představu - oxidované šindele mají tloušťku zhruba 4 mm, ale jejich životnost je o cca polovinu nižší než u modifikovaných asfaltových šindelů, které mají tloušťky okolo 3 mm).

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - Jazzy červenáŠindelové pásy jsou celoplošně lepící, a proto jsou opatřeny ochrannou fólií, která se při pokládce strhává. Asfaltové střešní šindele před pokládkou nezapomeňte namíchat ze 4 až 5 náhodně vybraných balení, vzhledem k přírodnímu charakteru posypového materiálu. Se samotnou pokládkou pak s namíchanými pásy začněte od středu střechy, tak ať překryjete prořezaná místa okapového pásu a postupujte směrem k okrajům střechy, po jednotlivých řadách až k vrcholu střechy.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - Jazzy červenáKaždý pás šindele se přibíjí 4 ks hřebíků na důmyslných místech, tak ať se probíjí i další vrstvy pod samotným přibíjeným asfaltovým pásem.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - Jazzy červenáPři výpočtu plochy střešní krytiny nezapomeňte připočítat cca 2 - 5 % na odpady.

 

Varianty zboží - SBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal JAZZY

KATEPAL JAZZY červená

červená
Cena bez DPH:292,00
Cena s DPH:353,32

KATEPAL JAZZY hnědá

hnědá
Cena bez DPH:292,00
Cena s DPH:353,32

KATEPAL JAZZY šedá

šedá
Cena bez DPH:292,00
Cena s DPH:353,32

KATEPAL JAZZY měděná hněď

měděná hněď
Cena bez DPH:304,00
Cena s DPH:367,84

Potřebujete poradit ? SBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal JAZZY

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam