Počet položek: 0 0,00 Kč

SSS 26x68 mm délka 3m

kliknutím zvětšíte
SSS 26x68 mm PROKOM
Vyberte variantu:
.
Kód:SSS-26x68-mm
Výrobce:PROKOM
Cena s DPH : 424,71 Kč
Cena bez DPH : 351,00 Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:10 %
Původní cena s DPH:471,90 Kč
Původní cena bez DPH:390,00 Kč
Cena za: 1 ks

 

ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady domůThermoWood® je tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady budov.

ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady domůVnější obkladové profily jsou určeny pro rodinné domy i pro výškové stavby.

ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady domůThermoWood® je dekorativní, voděodolný materiál pro venkovní obklady fasád.

ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady domůExteriérové obklady jsou díky tepelné úpravě naprosto rozměrové stabilní.

ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady domůTepelně upravené dřevo má dlouhou životnost bez nutnosti údržby v průběhu užívání.

 

Ve výrobním programu firmy Oy Lunawood Ltd. mají velmi důležitou pozici profily ThermoWood® pro vnější obklady budov (fasádní obklady), použitelné pro veškeré exteriérové i interiérové obklady. Jedná se o obkladové materiály vysokého kvalitativního i estetického standardu a dlouhé životnosti bez nutnosti další údržby v průběhu užívání, což je pro tento účel nesmírnou výhodou. Profily pro tyto obklady mají tepelnou úpravu Thermo-D.

Mezi klasické ThermoWood® palubky napojované perem a drážkou patří profily UTV,UTS a Panel Systém.

Zvláštní oddíl ve výrobním programu tvoří palubky na polodrážku, jedná se o profily UYL.

Speciální místo v nabídce vnějších obkladových profilů mají tyto velmi populární profily - rovnoběžník SSS 26 x 68 mm, SSS 26 x 92 mm a SSS 20 x 92 mm, který je díky sílící poptávce novinkou v naší nabídce a také poloviční rovnoběžník HSS 28/42 x 42 mm. Tyto velmi zajímavé profily byly vyvinuty pro zastiňovací (žaluziové) systémy. Oproti předchozím druhům je jejich použití daleko všestrannější. Jejich výhodou je oboustranná pohledovost a je možné jejich použití v prostoru.

Své místo mají mezi fasádními obklady také hladké profily SHP 19 x 92 a 19 x 117 mm, které je možné instalovat s mezerami nebo překládáním přes sebe.

Vnější obkladové profily ThermoWood® jsou určeny k použití pro všechny druhy staveb od rodinných domů po výškové budovy.

Základní  pravidla  montáže:  Nosný  rošt  může  mít  osovou  vzdálenost  maximálně  600  mm
Vnější  obkladové  profily  musí  být  instalovány  jádrovou  stranou  směrem  ven  (zvláštní  pozornost  je  potřeba  věnovat  profilům  SSS,  HSS a SHP). Obklad by měl začínat minimálně 300 mm nad terénem a měla by být dodržena větrací mezera minimálně 25 mm. Profily by měly být kotveny nerezovým  kotvícím  materiálem  nebo  skrytými  sponkami  (možné  jen  u  některých typů). Pokud jsou použity vruty, měly by být otvory předvrtány. Pokud je  použito  hřebíků,  je  doporučeno  kotvit  profily  minimálně  70  mm  od  čela a 10 mm od okraje. Hřebíky i vruty by měly být ukončeny zároveň s povrchem.

Potřebujete poradit ? SSS 26x68 mm PROKOM

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam