Počet položek: 0 0,00 Kč

UYL 20x140 mm délka 4,2m

kliknutím zvětšíte
UYL 20x140 mm délka 4,2m PROKOM
.
Kód:UYL-20x140-mm
Výrobce:PROKOM
Cena s DPH : 914,76 Kč
Cena bez DPH : 756,00 Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:10 %
Původní cena s DPH:1 016,40 Kč
Původní cena bez DPH:840,00 Kč
Cena za: 1 ks
délka 4,2m

 

ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady domůThermoWood® je tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady budov.

ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady domůVnější obkladové profily jsou určeny pro rodinné domy i pro výškové stavby.

ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady domůThermoWood® je dekorativní, voděodolný materiál pro venkovní obklady fasád.

ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady domůExteriérové obklady jsou díky tepelné úpravě naprosto rozměrové stabilní.

ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady domůTepelně upravené dřevo má dlouhou životnost bez nutnosti údržby v průběhu užívání.

 

Ve výrobním programu firmy Oy Lunawood Ltd. mají velmi důležitou pozici profily ThermoWood® pro vnější obklady budov (fasádní obklady), použitelné pro veškeré exteriérové i interiérové obklady. Jedná se o obkladové materiály vysokého kvalitativního i estetického standardu a dlouhé životnosti bez nutnosti další údržby v průběhu užívání, což je pro tento účel nesmírnou výhodou. Profily pro tyto obklady mají tepelnou úpravu Thermo-D.

Mezi klasické ThermoWood® palubky napojované perem a drážkou patří profily UTV,UTS a Panel Systém.

Zvláštní oddíl ve výrobním programu tvoří palubky na polodrážku, jedná se o profily UYL.

Speciální místo v nabídce vnějších obkladových profilů mají tyto velmi populární profily - rovnoběžník SSS 26 x 68 mm, SSS 26 x 92 mm a SSS 20 x 92 mm, který je díky sílící poptávce novinkou v naší nabídce a také poloviční rovnoběžník HSS 28/42 x 42 mm. Tyto velmi zajímavé profily byly vyvinuty pro zastiňovací (žaluziové) systémy. Oproti předchozím druhům je jejich použití daleko všestrannější. Jejich výhodou je oboustranná pohledovost a je možné jejich použití v prostoru.

Své místo mají mezi fasádními obklady také hladké profily SHP 19 x 92 a 19 x 117 mm, které je možné instalovat s mezerami nebo překládáním přes sebe.

Vnější obkladové profily ThermoWood® jsou určeny k použití pro všechny druhy staveb od rodinných domů po výškové budovy.

Základní  pravidla  montáže:  Nosný  rošt  může  mít  osovou  vzdálenost  maximálně  600  mm
Vnější  obkladové  profily  musí  být  instalovány  jádrovou  stranou  směrem  ven  (zvláštní  pozornost  je  potřeba  věnovat  profilům  SSS,  HSS a SHP). Obklad by měl začínat minimálně 300 mm nad terénem a měla by být dodržena větrací mezera minimálně 25 mm. Profily by měly být kotveny nerezovým  kotvícím  materiálem  nebo  skrytými  sponkami  (možné  jen  u  některých typů). Pokud jsou použity vruty, měly by být otvory předvrtány. Pokud je  použito  hřebíků,  je  doporučeno  kotvit  profily  minimálně  70  mm  od  čela a 10 mm od okraje. Hřebíky i vruty by měly být ukončeny zároveň s povrchem.

Potřebujete poradit ? UYL 20x140 mm délka 4,2m PROKOM

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam