Počet položek: 0 0,00 Kč

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 9007

kliknutím zvětšíte
BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny BLACHDOM PLUS
Vyberte variantu:
Vyberte variantu:
.
Kód:PDT19
Výrobce:BLACHDOM PLUS
Cena s DPH : 272,92 Kč
Cena bez DPH : 225,55 Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:35 %
Původní cena s DPH:419,87 Kč
Původní cena bez DPH:347,00 Kč
Dostupnost:1-3 týdny ( 0,50mm, PE Lesk: RAL 9007 )
Cena za: 1 m2
Dopravné BLACHDOM PLUS: 1000 Kč bez DPH
Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny

BLACHDOM PLUS

Společnost Blachdom Plus s.r.o. představuje unikátní výrobní řadu Plus Line. Jedná se o originální výrobní řadu ocelových střešních krytin jejichž design patří k velice oblíbeným na českém trhu a získává si stále více příznivců jak z řad odborné veřejnosti tak i z řad koncových zákazníků. Výrobce nabízí komplexní střešní systém včetně veškerého příslušenství, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Výrobní řada Plus Line splňuje přísné evropské normy a požadavky na velmi vysokou kvalitu použitých materiálů. Spokojenost zákazníků se projevuje rostoucím zájmem o lehké krytiny a trapézové plechy vyrobené společností Blachdom Plus.

Ocelové střešní krytiny Plus Line se vyznačují

 • estetickým vzhledem
 • jednoduchou montáží
 • odolností proti povětrnostním podmínkám
 • širokou nabídkou profilů
 • dlouhou životností
 • nízkou hmotností

Dále nabízíme

 • širokou nabídku barev
 • vysokou kvalitu povrchových úprav
 • rychlé výrobní termíny
 • výrobu klempířských prvků
 • technickou podporu a konzultace
 • bezplatné výpočty a cenové nabídky 
 • dopravu vlastními auty s hydraulickou rukou
 • tvorbu kladečských plánů
 • širokou síť obchodních pertnerů

Povrchová úprava standard

Polyester LESK 25 μ

Jedná se o základní povrchovou úpravu 25 mikrónů, která se používá k ochraně plechů s ocelovým jádrem pro vnější použití. Dodatečně tyto plechy jsou ošetřené metalickou zinkovou antikorozní úpravou dle platných norem. Takto ošetřené plechy jsou dostupné v široké barevné škále a používají se již desítky let. Od té doby úprava prošla již značným vývojem a dnes je složení této ochrany bezpečné pro životní prostředí se zachováním vhodné životnosti výrobku.

Granite® Ultramat 35 μ

Matná povrchová úprava 35 mikrónů se vyznačuje tím, že díky větší tloušťce laku a zároveň matné zrnité struktuře, plech je odolnější vůči UV záření a jiným atmosférickým vlivům. Takto ošetřený plech lze použít pro pokrytí objektů i jako fasádní prvek. Úpravu se nanáší v ocelářských závodech a používá se k ochraně plechů s ocelovým jádrem. Dodatečně tyto plechy jsou ošetřené metalickou zinkovou antikorozní úpravou dle norem ZN 275 g/m2.

ALUZINEK

Materiál ošetřený hliníkovo-zinkovou úpravou již desítky let se vyznačuje skvělými antikorozními vlastnostmi. Odolnost vůči korozi je charakteristická pro úpravu AZ a to díky spojení hliníku (55%), zinku (43,4%) a křemíku (1,6%). Hliník odděluje ocelový základ od atmosférických vlivů, čímž chrání ocelové jádro. Tato ochrana je velmi stabilní. Na povrchu se tvoří oxid hlinitý, který ve většině případů je nerozpustný, čímž zajišťuje trvalou ochranu proti korozi. Zároveň zinek tvoří stejnou ochranu jak v případě ocelových plechů tj. chrání ocelové jádro v místech, kde dochází k přímému kontaktu s ovzduším (např. v místech prostřihů apod.) V praxi je tento jev znám jako aktivní katodová ochrana. Spojením těchto dvou ochranných procesů vzniká mnohem odolnější materiál (Aluzinc®) než je tomu v případě ochrany pozinkem.

V naší nabídce máme plech s povrchovou ochranou AZ 185 g/m2. Tento materiál se hlavně používá pro výrobu trapézových plechů. Plechy AZ 185 (tloušťka úpravy na 1 straně je 25 μ) je možné používat k výrobě střešních krytin bez dodatečného ochranného nátěru. Jestliže chceme tento materiál porovnat s ochranou pozinkem, pak gramáž Aluzinku je Zn 350 g/m . Dodatečně plech s úpravou Aluzinkem je oboustranně ošetřený transparentním ochranným lakem 1 mikrón – úpravaSPT.

Povrchová úprava premium

Granite® Quartz

Křemičitá, elastická a odolná povrchová úprava

Ocelové plechy s povrchovou úpravou Granite® Quartz se vyznačují zejména estetickým vzhledem pohledové strany. Jedná se o strukturu krystalů křemene, která se mění dle úhlu pohledu.

Tato úprava je elastická, vyznačuje se zvýšenou odolností proti mechanickému poškození, odolností proti korozi (třída 4) a zejména nejvyšší odolností vůči UV záření (třída 4).

Výrobcem tohoto materiálu je hutní závod ArcelorMittal.

 

Polyester MAT 30 μ výrobce SSAB

Klasický výrobek pro střešní profily

Plechy s povrchovou úpravou Polyester MAT 30 mikrónů jsou vyráběné ve švédských hutních závodech SSAB, které mají již 50 letou zkušenost ve stavebnictví. Všechny výrobky se vyznačují vysokou kvalitou švédské oceli, která je známá ve světě jako jedna z nejlepší oceli dostupné na trhu.

Polyester Mat zaručuje vysokou barevnou trvanlivost a ochranu proti korozi. Polyester Mat je vhodný pro výrobu střešních krytin a je dostupný v mnoha barvách.

Spodní strana plechu je standardně ošetřená dvojitou vrstvou. 

GreenCoat CROWN BT výrobce SSAB

Vysoce odolný výrobek, atraktivní vzhled

GreenCoat Crown BT je dostupný v matném (zrnitém) provedení a zaručuje dlouholetou životnost střešních krytin. Vysoká kvalita a stálobarevnost je vhodná pro výrobu maloformátových krytin, ale není to jediné využití tohoto materiálu. GreenCoat i po mnoha letech udržuje svůj vzhled a vyznačuje se vysokou odolností vůči korozi. Struktura povrchové úpravy je odolná vůči mechanickému poškození, škrábancům, a proto je vhodná pro klempířskou výrobu. S materiálem lze pracovat i při nízkých teplotách. GreenCoat BT je vyráběný dle technologie BT (Bio-based Technology) což znamená, že jeho výroba je šetrná vůči životnímu prostředí.

V povrchových úpravách BT značná část průmyslového oleje je nahrazena švédským řepkovým olejem. Takové řešení je unikátní, registrované ochrannou známkou a využívá ho pouze SSAB jako jediná společnost na světě. Výrobky s povrchovou úpravou SSAB jsou vyráběné dle platných norem REACH a neobsahují žádné prvky chrómu.

 

Granite® HDX a Granite® Storm

Plechy s polyuretanovou povrchovou úpravou Granite® HDX (lesk) a Granite® Storm (mat) se řadí mezi výrobky nejvyšší třídy. Základní ochranu ocelového jádra tvoří metalický povlak zinku, který má vysoké antikorozní účinky. Oproti polyesterovým povlakům je polyuretan odolnější vůči UV záření (třída 4) a antikorozní schopnosti patří mezi ty nejvyšší (třída 5). Výrobcem Granite® HDX a Granite® Storm je ocelářská společnost ArcelorMittal. Předností tohoto materiálu je tloušťka povlaku a vysoká odolnost vůči mechanickým vlivům. Využití výrobků je vhodné zejména v oblastech, kde krytiny s polyesterovým povlakem můžou zaznamenat kratší životnost. Povrchová úprava Granite je vhodná pro výrobu střešních krytin, ale rovněž fasádních prvků.

Granite® HDX

Granite® Storm 

Hydrocoat POLYESTER 100

Hliníkový plech s povrchovou úpravou Hydrocoat POLYESTER 100 (Polyester MAT) patří mezi nejodolnější střešní materiály jaký ve své nabídce má firma Blachdom Plus. Hliníkový plech ve svitcích vyrábí (válcování a lakování) přední Norská společnost v této oblasti – Hydro Aluminium Rolled Products AS (výrobní závod Holmestrand).

 

Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny

Trapézový plech/ Trapézový panel PDT - 19 má velice univerzální použití. Je vhodný zejména k pokrytí průmyslových staveb, ale lze tento profil použít rovněž jako fasádní prvek nebo střešní krytinu pro občanské stavby. 
 
Pohledově tento profil má originální, jedinečné provedení, které částečně připomíná falcovanou krytinu, ale funkčně tento profil se chová jak klasický trapézový plech. Díky tomu PDT - 19 získává výhodu během pokládky. 

Univerzální použití dovoluje tento trapéz vyrobit v různých délkách. Z výroby je tento profil dodávaný již s 3cm startovacím límcem.

Parametry

Celková šířka 1114.00 mm
Stavební šířka 1100.00 mm
Výška profilu 18.00 mm
Délka šablony min. 490mm, max. 8500mm
Polyester LESK 25µm ANO
Polyester UltraMat 35µm ANO
Polyuretan HDX LESK 55µm ANO
Polyuretan STORM MAT 50µm ANO
Pozink 225g NE
Aluzinek 150g ANO
Aluzinek 185g ANO
Hliníkový plech Hydro Aluminium (Norsko) - 25µm
Pozink. lakovaný plech 0,45mm/0,50mm/0,60mm
Hmotnost 1 m2 4.48 kg

Montáž krytiny vždy provádějte dle platných montážních postupů uvedených v montážní návodě výrobce a dle platných ČSN.

Ceny krytin a trapézů jsou bez palety a ochr. Transp. fólie. Příplatek za transportní fólií 15kč/m2 bez DPH.

Základní měrnou jednotkou střešních krytin a trapézových plechů je celkový metr čtvereční. Cena je uvedená v Kč za základní měrnou jednotku, kterou je celkový metr čtvereční.

V případě objednávky do 50m2 bude účtován příplatek za podlimitní množství ve výši 1000kč bez DPH.

Krytina RS6 se vyrábí se startovacím (4cm) a zároveň horním límcem (4cm) s možností zahnutí během výrobního procesu. K celkové délce šablony nutno připočítat 8cm.

Na tento typ krytin nelze aplikovat antikondenzační úpravu DRIP STOP !!!

Dopravné 1000 Kč bez DPH.

Varianty zboží - BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 9007

0,50mm, PE Lesk: RAL 9007
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 3000

0,50mm, PE Lesk: RAL 3000
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 3005

0,50mm, PE Lesk: RAL 3005
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 3009

0,50mm, PE Lesk: RAL 3009
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 3011

0,50mm, PE Lesk: RAL 3011
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 6005

0,50mm, PE Lesk: RAL 6005
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 6020

0,50mm, PE Lesk: RAL 6020
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 6029

0,50mm, PE Lesk: RAL 6029
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 7016

0,50mm, PE Lesk: RAL 7016
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 7024

0,50mm, PE Lesk: RAL 7024
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 7035

0,50mm, PE Lesk: RAL 7035
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 8004

0,50mm, PE Lesk: RAL 8004
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 8017

0,50mm, PE Lesk: RAL 8017
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 8019

0,50mm, PE Lesk: RAL 8019
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 9002

0,50mm, PE Lesk: RAL 9002
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 9005

0,50mm, PE Lesk: RAL 9005
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 9006

0,50mm, PE Lesk: RAL 9006
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: RAL 9010

0,50mm, PE Lesk: RAL 9010
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: ZLATÝ DUB SVĚTLÝ

0,50mm, PE Lesk: ZLATÝ DUB SVĚTLÝ
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Lesk: ZLATÝ DUB TMAVÝ

0,50mm, PE Lesk: ZLATÝ DUB TMAVÝ
Cena bez DPH:225,55
Cena s DPH:272,92

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, UltraMat: ČERNÝ MAT

0,50mm, UltraMat: ČERNÝ MAT
Cena bez DPH:237,90
Cena s DPH:287,86

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, UltraMat: ČERVENÝ MAT

0,50mm, UltraMat: ČERVENÝ MAT
Cena bez DPH:237,90
Cena s DPH:287,86

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, UltraMat: CIHLOVÝ MAT

0,50mm, UltraMat: CIHLOVÝ MAT
Cena bez DPH:237,90
Cena s DPH:287,86

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, UltraMat: GRAFIT MAT

0,50mm, UltraMat: GRAFIT MAT
Cena bez DPH:237,90
Cena s DPH:287,86

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, UltraMat: HNĚDÝ MAT BTX

0,50mm, UltraMat: HNĚDÝ MAT BTX
Cena bez DPH:237,90
Cena s DPH:287,86

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, UltraMat: ŠEDÝ MAT

0,50mm, UltraMat: ŠEDÝ MAT
Cena bez DPH:237,90
Cena s DPH:287,86

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, UltraMat: TMAVĚ HNĚDÝ MAT

0,50mm, UltraMat: TMAVĚ HNĚDÝ MAT
Cena bez DPH:237,90
Cena s DPH:287,86

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, UltraMat: ZELENÝ MAT

0,50mm, UltraMat: ZELENÝ MAT
Cena bez DPH:237,90
Cena s DPH:287,86

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PU HDX Lesk: RAL 7016

0,50mm, PU HDX Lesk: RAL 7016
Cena bez DPH:281,45
Cena s DPH:340,55

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PU HDX Lesk: RAL 8004

0,50mm, PU HDX Lesk: RAL 8004
Cena bez DPH:281,45
Cena s DPH:340,55

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PU HDX Lesk: RAL 8017

0,50mm, PU HDX Lesk: RAL 8017
Cena bez DPH:281,45
Cena s DPH:340,55

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PU HDX Lesk: RAL 9005

0,50mm, PU HDX Lesk: RAL 9005
Cena bez DPH:281,45
Cena s DPH:340,55

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PU STORM Mat: 7024 MAT

0,50mm, PU STORM Mat: 7024 MAT
Cena bez DPH:293,15
Cena s DPH:354,71

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PU STORM Mat: 8004 MAT

0,50mm, PU STORM Mat: 8004 MAT
Cena bez DPH:293,15
Cena s DPH:354,71

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PU STORM Mat: 8017 MAT

0,50mm, PU STORM Mat: 8017 MAT
Cena bez DPH:293,15
Cena s DPH:354,71

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PU STORM Mat: 9005 MAT

0,50mm, PU STORM Mat: 9005 MAT
Cena bez DPH:293,15
Cena s DPH:354,71

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, SSAB Crown BT TM: ČERNÁ RR33

0,50mm, SSAB Crown BT TM: ČERNÁ RR33
Cena bez DPH:291,85
Cena s DPH:353,14

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, SSAB Crown BT TM: GRAFIT RR243

0,50mm, SSAB Crown BT TM: GRAFIT RR243
Cena bez DPH:291,85
Cena s DPH:353,14

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, SSAB Crown BT TM: HNĚDÁ RR887

0,50mm, SSAB Crown BT TM: HNĚDÁ RR887
Cena bez DPH:291,85
Cena s DPH:353,14

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, SSAB Crown BT TM: ŠEDÁ RR23

0,50mm, SSAB Crown BT TM: ŠEDÁ RR23
Cena bez DPH:291,85
Cena s DPH:353,14

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, SSAB Mat Švédsko: RR23 ŠEDÝ MAT

0,50mm, SSAB Mat Švédsko: RR23 ŠEDÝ MAT
Cena bez DPH:268,45
Cena s DPH:324,82

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, SSAB Mat Švédsko: RR29 ČERVENÝ MAT

0,50mm, SSAB Mat Švédsko: RR29 ČERVENÝ MAT
Cena bez DPH:268,45
Cena s DPH:324,82

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, SSAB Mat Švédsko: RR32 HNĚDÝ MAT

0,50mm, SSAB Mat Švédsko: RR32 HNĚDÝ MAT
Cena bez DPH:268,45
Cena s DPH:324,82

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, SSAB Mat Švédsko: RR33 ČERNÝ MAT

0,50mm, SSAB Mat Švédsko: RR33 ČERNÝ MAT
Cena bez DPH:268,45
Cena s DPH:324,82

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, SSAB Mat Švédsko: RR887 BTX MAT

0,50mm, SSAB Mat Švédsko: RR887 BTX MAT
Cena bez DPH:268,45
Cena s DPH:324,82

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Granite Quartz: BLACK

0,50mm, PE Granite Quartz: BLACK
Cena bez DPH:261,95
Cena s DPH:316,96

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Granite Quartz: DARK BROWN

0,50mm, PE Granite Quartz: DARK BROWN
Cena bez DPH:261,95
Cena s DPH:316,96

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Granite Quartz: GREY

0,50mm, PE Granite Quartz: GREY
Cena bez DPH:261,95
Cena s DPH:316,96

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, PE Granite Quartz: MEDIUM BROWN

0,50mm, PE Granite Quartz: MEDIUM BROWN
Cena bez DPH:261,95
Cena s DPH:316,96

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,60mm, Hliník MAT Norsko: ČERNÝ MAT

0,60mm, Hliník MAT Norsko: ČERNÝ MAT
Cena bez DPH:318,50
Cena s DPH:385,39

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,60mm, Hliník MAT Norsko: ČERVENÝ MAT

0,60mm, Hliník MAT Norsko: ČERVENÝ MAT
Cena bez DPH:318,50
Cena s DPH:385,39

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,60mm, Hliník MAT Norsko: CIHLOVÝ MAT

0,60mm, Hliník MAT Norsko: CIHLOVÝ MAT
Cena bez DPH:318,50
Cena s DPH:385,39

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,60mm, Hliník MAT Norsko: HNĚDÝ MAT BTX

0,60mm, Hliník MAT Norsko: HNĚDÝ MAT BTX
Cena bez DPH:318,50
Cena s DPH:385,39

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,60mm, Hliník MAT Norsko: ŠEDÝ MAT

0,60mm, Hliník MAT Norsko: ŠEDÝ MAT
Cena bez DPH:318,50
Cena s DPH:385,39

BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny 0,50mm, AlZn 185: Aluzinek

0,50mm, AlZn 185: Aluzinek
Cena bez DPH:221,65
Cena s DPH:268,20

Potřebujete poradit ? BLACHDOM Trapézový panel PDT 19 - imitace falcované krytiny BLACHDOM PLUS

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam