Počet položek: 0 0,00 Kč

Lindab Rainline - (DVSIL) Filtrační vložka

kliknutím zvětšíte
Filtrační vložka
Filtrační vložkaFiltrační vložka 2
.
Kód:DVSIL
Výrobce:LINDAB
Cena s DPH : 476,20 Kč
Cena bez DPH : 393,55 Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:15 %
Původní cena s DPH:560,23 Kč
Původní cena bez DPH:463,00 Kč
Záruka výrobce: 30 let
Balení:: 10 ks

Nerezové sítko DVSIL se vkládá do gajgru nebo litinového svodu a zachytí se za jeho okraje. Sítko se kombinuje s výrobkem BUTK, který se nad sítko napojuje. Pro vyčištění sítka stačí vysunout BUTK vzhůru a sítko vyjmout.

 

Dopravné je 600,- Kč bez ohledu na odebrané množství.

 

Lindab Rainline je kompletní okapový systém vhodný pro všechny typy střech a krytiny, pro který je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž. Ocelový, žárově pozinkovaný plech s ochrannou barevnou vrstvou po obou stranách zaručuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, velmi dobrou ochranu proti korozi a přirozeně trvanlivou a přitažlivou povrchovou úpravu. Švédský okapový systém Lindab Rainline je dodáván na český trh už od roku 1993, díky své kvalitě a výjimečnosti se stal jedním z nejoblíbenějších systémů na trhu. Zvolte si i vy pro svůj dům okapový systém nejvyšší kvality.

 

Síla je v detailu…

Lindab Rainline je vyráběn plně automatizovanou technologií, za použití nejmodernějších výrobních linek. Díky tomu je zajištěna unikátní přesnost výroby jednotlivých prvků. Přesnost komponentů je podstatná pro finální sestavení okapového systéme, pro jeho 100% funkčnost a dokonalý a kompaktní vzhled celku.

 

Technologie výroby z předlakované oceli je zásadním faktorem při výběru okapového systém, veškeré prvky okapového systému Lindab Rainline jsou vyráběny ze švédského ocelového plechu tl. 0,6 – 0,7mm s povrchovou úpravou Elite. Na vstupní materiál (svitek) jsou předem naneseny veškeré ochranné vrstvy, již před tím, než se z něho začnou tvarovat jednotlivé prvky. Tato technologie zajišťuje stejnoměrné pokrytí povrchovou úpravou Elite, a to i na těžko dostupných a namáhaných místech.

 

Bez natírání 40 let

Povrch Elite v kombinaci se švédskou ocelí tvoří dokonalý celek zajišťující vysokou pevnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Elite patří mezi moderní povrchy. Povrchová úprava je obohacena o polyamidová zrna, která zvyšují mechanickou odolnost vrstvy. Okapový systém Lindab Rainline je prověřeny desítkami let v náročných klimatických podmínkách severských zemí a nejen tam, ale i v ostatních Evropských zemích si zisková stále větší oblibu díky dlouhé životnosti a bezúdržbovosti.

 

Záruka 30 let - Na kompletní okapový systém Lindab Rainline je poskytována záruka 30 let.

 

Okapy, které Vám neukradnou!

I přesto že je okapový systém Lindab Rainline vyráběn z velmi kvalitního a trvanlivého materiál, jedná se o materiál, který je na rozdíl od mědi nezajímavý pro zloděje.

 

V souladu s přírodou

V moderním světě plném nových technologií je stále důležitější mít na paměti životní prostředí. Tenkostěnný ocelový plech je materiál, který během celého svého životního cyklu nemá záporný vliv na životní prostředí. Během spotřební fáze nevylučuje žádné škodlivé látky. Materiál je recyklovatelný a prakticky všechnu ocel je možné vrátit do koloběhu a přetavit ji na nový materiál, z něhož se vyrobí další výrobky. Odpad a vliv na životní prostředí během výroby je v našich továrnách zanedbatelný. Výrobky z tenkého ocelového plechu i veškeré související výrobní procesy nezatěžují životní prostředí. Okapové systémy Lindab Rainline, tak lze bez problému využívat tam, kde se dešťová voda dále používá například pro zalévání zahrádky či na jiné účely. Voda, která proteče systémy Lindab Rainline, není kontaminována žádnými škodlivými látkami, a na rozdíl od měděných systému je systém Lindab Rainline z hlediska kontaminace vody zcela nezávadný.

Potřebujete poradit ? Lindab Rainline - (DVSIL) Filtrační vložka

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam