Počet položek: 0 0,00 Kč

SBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal ROCKY skalní červeň

kliknutím zvětšíte
SBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal ROCKY
SBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal ROCKYROCKY - bedrock redSBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal ROCKYSBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal ROCKYSBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal ROCKYSBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal ROCKYSBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal ROCKYSBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal ROCKY
Vyberte variantu:
.
Kód:ROCKY
Výrobce:KATEPAL
Cena s DPH : 319,44 Kč
Cena bez DPH : 264,00 Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:20 %
Původní cena s DPH:399,30 Kč
Původní cena bez DPH:330,00 Kč
Dostupnost:cca 3000 m2+ ( skalní červeň )
Cena za: 1 m2
Balení: 3 m2
Záruka výrobce: 30 let
ROCKY tvoří díky nepravidelnosti tvaru atraktivní vzhled střechy. Záruka výrobce 30let.

Typ ROCKY: je pravidelně, místy nepravidelně žíhaný šindel ve tvaru posunujícího se obdelníku s různou velikostí. Kromě barvy "uhlová čerň", která je jednolitá, jde o kombinaci dané barvy šindele s přechodem do černého stínu pro zvýraznění plastického vzhledu.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY grafitová šeďV jednom balení je 5,5 m2 plošného materiálu, ale díky překrytí se z jednoho balení asfaltového šindele vytvoří přesně 3 m2 hotové střechy (na nejvíce zatíženém místě jsou tři vrstvy). V každém balení je 22 šindelů o rozměru 1 x 0,32 m.Použitelný od 12° sklonu střechy. Váha 1m2 je cca 8,3kg. Životnost 50-60let.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY grafitová šeďNominální tloušťka šindelových pásu v místě lepení je 3 mm, dle EN 544 není výrobce asfaltových šindelů povinen tento údaj uvádět, neboť sledovaným parametrem zmíněné normy je nominální hmotnost plošného materiálu šindele. Při výběru šindele, tedy není jeho tloušťka rozhodujícím parametrem, neboť jde hlavně o kvalitu asfaltové hmoty a její odolnost proti stárnutí (pro představu - oxidované šindele mají tloušťku zhruba 4 mm, ale jejich životnost je o cca polovinu nižší než u modifikovaných asfaltových šindelů, které mají tloušťky okolo 3 mm).

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY grafitová šeďŠindelové pásy jsou celoplošně lepící, a proto jsou opatřeny ochrannou fólií, která se při pokládce strhává. Asfaltové střešní šindele před pokládkou nezapomeňte namíchat ze 4 až 5 náhodně vybraných balení, vzhledem k přírodnímu charakteru posypového materiálu. Se samotnou pokládkou pak s namíchanými pásy začněte od středu střechy, tak ať překryjete prořezaná místa okapového pásu a postupujte směrem k okrajům střechy, po jednotlivých řadách až k vrcholu střechy.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY grafitová šeďKaždý pás šindele se přibíjí 4 ks hřebíků na důmyslných místech, tak ať se probíjí i další vrstvy pod samotným přibíjeným asfaltovým pásem.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY grafitová šeďPři výpočtu plochy střešní krytiny nezapomeňte připočítat cca 2 - 5 % na odpady. Kvalitní asfaltové střešní šindele za rozumnou cenu.

Asfaltový střešní šindel KatepalŠindel Rocky vyniká více u střech s většími plochami.

Asfaltový střešní šindel KatepalBitumenový šindel Rocky i přes svůj členitý vzhled má snadnou pokládku jako ostatní typy šindele KATEPAL.

Asfaltový střešní šindel KatepalŠindel Rocky se vyznačuje přechodem z různých barev do černé a vytváří na střeše nepravidelné obdélníkové tvary.

Asfaltový střešní šindel KatepalRocky je střešní krytina pro zastřešení starších rekonstruovaných střech. Nepravidelné tvary minimalizují vyniknutí nerovnosti podkladu.

Asfaltový střešní šindel KatepalStřešní asfaltový šindel Rocky je, jako celá výrobní řada firmy KATEPAL Oy, SBS modifikovaný a má celoplošné lepení

Atypicka barva (námořní modř a pouštní hněď) je dodávána jen na jednotlivé zakázky.  Termín dodání ze skladu výrobce je cca 10 - 14 dní na místo určení v ČR


 

Varianty zboží - SBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal ROCKY

KATEPAL ROCKY skalní červeň

skalní červeň
Cena bez DPH:264,00
Cena s DPH:319,44

KATEPAL ROCKY hněď kůry stromů

hněď kůry stromů
Cena bez DPH:264,00
Cena s DPH:319,44

KATEPAL ROCKY grafitová šeď

grafitová šeď
Cena bez DPH:264,00
Cena s DPH:319,44

KATEPAL ROCKY měděná hněď

měděná hněď
Cena bez DPH:264,00
Cena s DPH:319,44

KATEPAL ROCKY uhlová čerň

uhlová čerň
Cena bez DPH:272,00
Cena s DPH:329,12

KATEPAL ROCKY pouštní hněď

pouštní hněď
Cena bez DPH:304,00
Cena s DPH:367,84

KATEPAL ROCKY námořní modř

námořní modř
Cena bez DPH:336,00
Cena s DPH:406,56

Související zboží - SBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal ROCKY

délky 20, 25, 35, 43 a 60 mm.
Hřebíky do krytiny KATEPAL.Spojovací materiál pro kotvení šindelových pásů. Dodáván v ...
Cena bez DPH od:138,60
Cena s DPH od167,71
Sleva16 %
Katepal univerzální okapový  a hřebenový pás ke všem typům a barvám
Cena za 1 balení ( 20 bm okapový pás / 12 bm hřebenový pás )
.
Cena bez DPH:1 344,00
Cena s DPH1 626,24
Sleva16 %

Potřebujete poradit ? SBS modifikovaný asfaltový střešní šindel Katepal ROCKY

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam